KAKO SAM OBNOVILA VID ZA 2 NEDELJE Objavljeno: 18.08.2024 Autor: Katarina Kategorija: Korekcija vida Imam 38 godina i nosim naočare ceo svoj život. Pre fakulteta, dioptrija mi je bila -2.00 na oba oka. Počela sam da nosim naočare i od tog dana su mi na nosu skoro sve vreme. Kasnije sam počela da nosim sočiva . Zaposlila dam se kao računovođa i vid mi se još više pogoršao. Spao je na -3.00. Ponekad sam nosila naočare, a ponekad sam ih zamenjivala sočivima. Bio je to začarani krug. Zbog naočara me je boleo nos, a fokusiranje na razne predmete mi je izazivalo vrtoglavicu. Zbog sočiva su mi oči suzile, a povrh svega ovoga, dobila sam i konjuktivitis. Bilo mi je dosta svega i odlučila sam da idem pod nož. OPERACIJA: BITI ILI NE BITI? Razmišljala sam o operaciji očiju, ali sam je odgađala jer sam se previše plašila. Strah me je paralizovao i nisam znala šta da radim. Prijatelji i kolege su mi govorili da je to loša ideja. Iz...
Comments
Post a Comment